Články

0 komentářů
V pátek se odehraje další Rare večírek, který přivítá hned dva zajímavé projekty. Posviťme si na ně trochu…
0 komentářů
V sobotu 27. 5. zažije Praha show kontroverzního elektronického kabaretu Grausame Töchter. Chcete se na něj podívat a nevytáhnout přitom peněženku z kapsy? Potom soutěžte...
0 komentářů
Hned se dvěma koncerty se do České republiky vrátili post-punkoví Der Himmel über Berlin. Nejdřív se představili v Českých Budějovicích a posléze i v hlavním městě. Sobotní koncert jsme si nenechali ujít ani my.
0 komentářů
Náš externista Extravaganza Controverso se vypravil do Brna na oslavu čtvrtých narozenin Clubbers DieYounger a při té příležitosti omrknul vystoupení Massenhysterie, Digital Angel a ESA.
20 komentářů
Electro Prague Fest se podvanácté vrátil. Jak ho viděli Kootcha a Pavel Zelinka?
0 komentářů
V sobotu 20. května bude pražský P.M. Club patřit druhému ročníku L'Amour Night, akci oslavující ženskou krásu, smyslnost a erotiku.
0 komentářů
Androgynní milovníci Clan of Xymox vtrhli na scénu skvělou deskou "Demonstration" a prohnali se Prahou s King Dude. Nemohli jsme je při té příležitosti nevyzpovídat...
0 komentářů
V sobotu se po čase pražskému publiku představí šikovná italská post-punková parta, která dorazí představit svou novou desku "Amnesia".
3 komentářů
Nedávno jsme si prošli katalog labelu New Retro Wave, který svými tituly těší milovníky osmdesátek.
0 komentářů
Po třech letech vydala novinku legenda darkwave a potvrdila, že jí ani dnes nedochází její melancholický dech.Clan of Xymox - Days of BlackVydal: Trisol, (51 mins)