Články

0 komentářů
Vlajková loď českého gothic rocku, jihlavská skupina XIII. století, odehraje tuto sobotu 22. dubna svůj premiérový letošní koncert v pražské Meet Factory.
1
Tak jako se Země otáčí kolem své osy, tak i Chris Pohl funguje v pravidelných intervalech. Díky tomu se opět po dvou letech scházíme na koncertě Blutengel v drážďanské ratejně Alter Schlachthof.Pohled Kootcha:
0 komentářů
S německými gothrockovými zaklínači před koncertem s XIII. století o tvoření vesmírů, Hong Kongu, kytarových sólech, výměnách kazet na školním dvorku a dalších zajímavostech.
0 komentářů
She Past Away, Golden Apes a Výsměch? v Brně - u toho jsme nemohli chybět!
0 komentářů
Za svůj život už jsem navštívil desítky (možná stovky) festivalů, ale nikdy jsem nebyl na podobné akci věnované výhradně synth- a electropopu.
0 komentářů
Na celkově osmou zastávku turné polského objevu jsme vyrazili do Mělníka. Jaké to tam bylo?
1
Jak funguje spojení ostříleného elektronika z Vanessy, Nihilists a dalších projektů s 12letým synem? Kootcha vám to poví...
0 komentářů
Začínáme týden s bleskovou soutěží o volné vlezy na koncert Wesleyho Eisolda a spol., to znamená Cold Cave. Ten proběhne už tuto středu 12. dubna v pražském Meetfactory od 20:00 hodin.
0 komentářů
Před chystanou pražskou koncertní premiérou jsme s dámami mluvili o umírání barev, labelu Solar Lodge, devadesátkách, počítačových hrách, XIII. století, ponorech do surrealných světů a dalších zajímavostech. 
0 komentářů
A když už jsme recenzentsky u těch elektronických "giganti" (viz minule Covenant), pak nemůžeme zapomenout ani na "übergiganti".