Placebo Effect dotahuje k vydání první album po 25 letech!

To, co se v rozhovoru před dvěma roky ZDE zdálo jako zbožné přání, se u Placebo Effect dnes stává skutečností. Její návratové album se stává pomalu skutečností.

Před pár Placebo Effect zavěsili na svůj FB profil toto oznámení: "Video trailery v posledních týdnech již naznačily, že se chystá něco, co jsme ani my už nečekali. Je to pravda, nové album vydáme 25 let po poslední desce. Album se bude jmenovat "Shattered Souls", bude obsahovat 15 skladeb a bude mít stopáž 56 minut. Název alba je samozřejmě narážkou na nikdy nevydané album "Shatter". Důsledkem toho je fakt, že album "Shattered Souls" bude obsahovat i tracky, které byly určeny pro "Shatter". Pozorní návštěvníci koncertu už budou znát některé ukázky, další skladby vznikly teprve ve studiu. Abum smíchal a zmasteroval Arnte von Pyrroline, grafickou práci na novince odvedla Anju.

Album plánujeme vydat primárně na CD. Vedle toho je plánována limitovaná edice na kazetě. O vydání vinylu se rozhodne později. Album jsme si produkovali sami a vydáme si ho ve vlastní režii. Nechceme podléhat jakýmkoliv omezením. Chceme zůstat na 100 % indie. Už několikrát jsme oznámili datum vydání - poprvé již v březnu 2018 - a ty vždy plotekly mezi prsty bez jakéhokoliv komentáře. Z toho titulu datum vydání proto nebudeme oznamovat dokud nebudeme mít CD s dispozici. Vzhledem k tomu, že album je aktuálně v lisovně, na finální oznámení nebudeme čekat dlouho. Jakmile budou CD k dispozici, dozvíte se více o možnostech objednání, ceně atd.!" K tomu není co dodat.

 

 

mohlo by vás také zajímat

Komentáře

V říjnu https://www.facebook.com/watch/?v=1617916828380762
26.10.2020 - https://www.facebook.com/PlaceboEffect.official/posts/10157774430457014

Přidat komentář

Zadej správnou odpověď.