Články

0 komentářů
A performance of the long-established one-man project Lamia Vox together with The Devil And The Universe awaits us in Prague ​already on Saturday in club Underdogs'.
0 komentářů
On utopia, real rituals and Hollywood occultism, Miley Cyrus and much more interesting stuff before Saturday's show with goatwave cult leader Ashley.
0 komentářů
Tak dlouho jsem přemýšlel, co se Strašáním udělat, aby bylo něčím nové a zajímavější, až jsem se na to vybodl a nechal vše při starém. I letos si tak budeme připomínat filmové premiéry, vydané knihy i akce, které spojuje jedno jediné - horor!
0 komentářů
Před pár dny oslavil Carl McCoy kulaté jubileum. Proto jsme se zas po nějaké době opět ponořili do gotických archivů a vydolovali z nich téměř tři desítky let starý článek o Fields of the Nephilim.
0 komentářů
Zajímá vás, na koho se poslední srpnový víkend můžete na PGT těšit? 
3 komentářů
Jako každý rok jsme i letos sepsali tituly, které nás v minulém roce zaujaly. Třeba v nich najdete inspiraci a v komentech se samozřejmě neváhejte podělit i o vaše favority roku 2022. 
0 komentářů
Sanctuary.cz: Hello to Livorno, how are you doing right now? It’s currently about -5°C in here, which is not really common in your area, I guess. Do you miss winter or do you enjoy the year-long warm weather?
0 komentářů
About "The sound of Belgium", New Year's resolutions, the World Cup, Front 242 and Rendez Vous or when your very first track is unexpectedly played at a party for 10,000 people.
0 komentářů
Naprostá povinnost pro všechny čtenáře toužící po dalších odkazech na dílo nesmrtelného Howarda Phillipse Lovecrafta neunikla ani naší pozornosti. S. T. Joshi - Cosi z hloubi Vydal: Carcosa, (224 stran)
2 komentářů
Ignorovat novinku pražských elektroniků by bylo přehlížením toho nejlepšího, co (nejen) u nás v minulém roce vyšlo. Takové zhůvěřilosti se samozřejmě nehodláme dopustit...