Články

0 komentářů
Může fungovat spojení hard rockových základů s postpunkovým zdivem a gotickým štukem? Jasně že může. Tady máte důkaz.  Nyx Division - Dark Star Vydal: Bat-Cave Productions, (20 min)
1
Původně kanadské vydavatelství Artoffact Records léta milují milovníci neortodoxní tvrdé elektroniky. Projekty jako Death When I Found Her nebo Legend jsou jedněmi z objevů Jacka Kozlowského, který label založil a stále vede.
0 komentářů
Je libo dvojitou porci zámořského postpunku? 
0 komentářů
Květen bude svědkem řádění zničujících plamenů, brutálních vrahounů, slovanských božstev a naši hrdinové se budou muset potýkat se zombáky, nacisty i s vlastní minulostí...
0 komentářů
Nick Cave a jeho parťák Warren Ellis jako ústřední postavy nového dokumentu.   This Much I Know to Be True
0 komentářů
Tahle kniha je bez debat jedním z nejsilnějších hororových zážitků, které bylo zatím letos možné potkat. Chcete vědět vic?
0 komentářů
Ve dnech 12. až 14. mája proběhne festival experimentálneho audio-vizuálneho, vybírající to najlepšie, čo mohli diváci vidieť počas histórie kočovného festivalu „Hradby Samoty“.
0 komentářů
Předák Aeon Sable nahrál sólovou desku. Odložil plášť kapelní image a představil se trochu jinak. Osobněji... Nino Sable -  sedate ⊚ seduce Vydal: Equinoxe Records, (45 mins)
2 komentářů
Po dlouhé době vám ve spolupráci s Void Worship vezeme hudební zážitek, který se dotýká neofolku, dark ambientu a industrialu.
0 komentářů
Na světě je další antologie, která dokazuje, že český horor má co nabídnout a dávno není za otloukánka, jako tomu ještě donedávna bylo... Jihočeský horor - sestavil Honza Vojtíšek vydal: Golden Dog, (249 stran)