Ostatní

Květnové strašání

0 komentářů
To jsou žně! Filmy, knížky, ale hlavně - nezapomeňte se zajít mrknout na Svět knihy! Donesete si domů tašku knížek za fajnové ceny a navíc můžete potkat oblíbené autory osobně. Co víc chtít?

Dubnové strašání

0 komentářů
Ani tento měsíc nejsme ochuzeni o spustu hrůzy. Dojde na znesvěcování klasik, na zlo i na legraci, na další díla klasiků žánru i na nějaká nová jména. Své si k tomu řeknou i domácí autoři.

Březnové strašání

0 komentářů
Na to, že literární nabídka válcuje úroveň té filmové, jsme si už dávno zvykli. Je tomu tak i tentokrát. Na své si přijdou sběratelé luxusně vypadajících knížek, milovníci klasiky i fajnšmekři současného hororu. Navíc ani domácí scéna nespí!

Únorové strašání

0 komentářů
Další nadílka (nejen) hororů ve všech možných podobách je opět pestrá a zábavná...

Lednové strašání

0 komentářů
Po předvánoční krvavé smršti bývají začátky roku poklidnější. Ale i tak je pořád na co koukat a co číst a to je skvělá zpráva.

Prosincové strašání

0 komentářů
Je tady konec roku a s ním několik posledních titulů, kterými můžete korigovat přehršel bestiálních vánočních přáníček a infernálních rodinných fotografií zpod stromu...

Listopadové strašání

0 komentářů
Dnes máme nabito  proto nebudem zdržovat a hurá do akce.

Říjnové strašání

0 komentářů
Démoni, vlkodlaci, queerodlaci, filmy, divadlo, knížky, komiksy, G.R.R. Martin, H.P. Lovecraft, ostřílení mazáci i nováčkové. Tento měsíc hororům přál!

Zářijové strašání

0 komentářů
Projděme si filmové a knižní horory, které si ještě můžeme užít v posledních teplých týdnech. Došlo na známé série, jedno netradiční spojení, návrat výrazných jmen i na několik nováčků...

Srpnové strašání

0 komentářů
Do kin se dostávají horory evropské produkce, knižní horory neutěšeně raší jako yugotthy na dešti a český čtenář se postupně seznamuje s hororovým dílem Grahama Mastertona. Máme se dobře!