CzS doporučuje

Chcete být na POKRAČOVÁNÍ KOMPILACE „DARK TUNES“? Pošlete své tracky!

1 komentář
Na příští rok chystáme druhý díl výběrovky, mapující aktuální československou temnou scénu. A vaše muzika na ní může být taky.

SANCTUARY.CZ KOMPILACE JE VENKU!

2 komentářů
Historický moment nadešel – račte si stáhnout výběr těch nejlepších tracků české a slovenské temné scény. Budou i limitované fyzické nosiče a release party.

Přihlašte svůj track na vůbec první SANCTUARY.CZ KOMPILACI!

4 komentářů
Je čas konečně představit českou a slovenskou scénu zahraničí, ne?

Výsměch?

0 komentářů
Už za týden si tuzemský Výsměch? zahraje v Praze před Clan of Xymox. Podívejme se jim tedy na zoubek.

The Seven Heaven

0 komentářů
Dnes opět zabrousíme na server CzScene.cz, abychom vás seznámili s dalším slibným projektem tuzemské temné alternativy. Tentokrát tu máme synthpop/dark wave novoromantiky The Seven Heaven. 

Coldnoise

0 komentářů
Abychom zachovali rovnováhu v naší rubrice, ve které vám představujeme zajímavé umělce ze stránek CzScene, podíváme se tentokráte na Slovensko za mladým jednočlenným dark/ambientním projektem Coldnoise. 

Andromeda Draco

0 komentářů
A máme tu další objev, který se uhnízdil v naší CzScene líhni pro umělce, spojené se scénou. Andromeda Draco je jednočlenný projekt, který sice funguje teprve dva roky, ale už má za sebou několik velmi viditelných záseků na hudebním poli. Andromeda navíc...

mulpHia

0 komentářů
Projekt mulpHia by svou délkou fungování asi neměl spadat do rubriky "CzS doporučuje", bohužel jeho výborná tvorba je v poslední době oceňována především v zahraničí. V současné době ale chystá první vystoupení po dlouhé době a také nové album, tak není...

Tongue

1 komentář
Tentokrát v sítích CzScene uvízl postpunk/deathrockový projekt Tongue, který před pár dny vydal své debutové EP na zavedeném zahraničním netlabelu Zorch Factory Records. A už jen z toho důvodu si své místo na Sanctuary.cz zaslouží... 

Magpie

0 komentářů
Opět pro vás z útrob CzScene taháme na světlo světa nový projekt, abychom vám představili čerstvou a slibnou krev tuzemské scény. Dnes si posvítíme na synth/postpunk/electro popovou formaci Magpie.