Coverview: Death In June

Death In JuneA je tu další díl našeho seriálu Coverview. Tentokrát si Beowulf posvítil na zajímavé předělávky skladeb od neofolkových praotců Douglase P., tedy Death In June.  

Neofolková legenda Death In June ovlivnila pestrou směs muzikantů, a tak je pochopitelné, že se mnoho z nich pustilo i do tvorby coververzí. Vedle velkého množství těch od fanoušků narazíme i na ty od folkových kolegů, metalových smeček či elektronických spolků. Metalovou scénu zastupuje například norská Gehenna či Američané Nachtmystium. Za neofolkovou scénu můžeme zmínit Luftwaffe nebo Von Thronstahla. Do tanečnějších vod nás zase zavedou Ladytron.Ikon - Fall Apart (album In The Shadow Of The Angel)In My Rosary - Fall Apart (album Farewell To Nothing)Maxell 60 - Fall ApartLadytron - Little Black Angel (album The Best of Ladytron)Death Wolf - Little Black Angel (album Black Armoured Death)Von Thronstahl - Little Black Angel (album Return Your Revolt Into Style)Luftwaffe - Little Black Angel (album Dissension)Kirlian Camera - Death Of A Man (album Various ‎– Heilige Tod)Gehenna - Heaven Street (live - Hostile Terrortory 2013)Nachtmystium - Rose Clouds Of Holocaust (album Worldfall)Sagittarius - Runes And Men (album Fragmente III. Fassungen)Labyrinthus Noctis - She Said Destroy (album Dunnos)


Zcela jistě existují i další coververze. Znáte nějaké? Napište je do komentářů.

Death in June

mohlo by vás také zajímat

Komentáře

Tak ta verze od Maxell 60 je H R O Z N A !<br /><br />Jinak Von Thronstahl neni ani tak neofolk, jako uvozhrenej pokus o martial a jedna z nejvetsich sracek na scene.
No je fakt za ty zanry celkem mixuje a strida.. <br />Tvuj nazor na nej je mi dobre znam ;-)
Von Thronstahl je mix martial industrial, neoclassical a neofolk
Zdravím. Mám taky cd předělávek DIJ - Heilige Tod (1995). Zde jde o žánrově bližší kapely. Ale (alespoň pro mne) nic se tu originálu nevyrovná. Sulphureous Church - Heilige Tod Kirlian Camera - Death of a Man In My Rosary - Fall Apart Gerstein - All Alone in her Nirvana Eld - Death of the West Runes Order - Last Farewell Andromeda Complex - Leper Lord Vinci - C est un reve Tombstone - Bring in the Night Lady Domino - Blood Victory Third Eye / Odinic Rite - Little Black Angel Swirling Swastikas - Death is the Martyr of Beauty Regarde Extreme - The Guilty have no Pride Ermeneuma - Nothing Changes Deutsch Nepal - Heilige Tod Jo a na You Tube jsem objevil maníka (Broken ukulele), kterej dělá různý coververze na ukulele. Namátkou třeba Joy Division, Cure a taky jedny Death in June. Je to takový roztomilý a je vidět, že to dělá fakt s láskou. Tak pac a pusu
Tak já se s tím pěkně rovnám do odstavců a vono se mi to takhle naprská dohromady.
tak to nevadi... :) ale je to pekna naloz.. urco neco zkusim najit

Přidat komentář

Zadej správnou odpověď.