Ostatní

Březnové strašání

0 komentářů
Na to, že literární nabídka válcuje úroveň té filmové, jsme si už dávno zvykli. Je tomu tak i tentokrát. Na své si přijdou sběratelé luxusně vypadajících knížek, milovníci klasiky i fajnšmekři současného hororu. Navíc ani domácí scéna nespí!

Únorové strašání

0 komentářů
Další nadílka (nejen) hororů ve všech možných podobách je opět pestrá a zábavná...

Lednové strašání

0 komentářů
Po předvánoční krvavé smršti bývají začátky roku poklidnější. Ale i tak je pořád na co koukat a co číst a to je skvělá zpráva.

Prosincové strašání

0 komentářů
Je tady konec roku a s ním několik posledních titulů, kterými můžete korigovat přehršel bestiálních vánočních přáníček a infernálních rodinných fotografií zpod stromu...

Listopadové strašání

0 komentářů
Dnes máme nabito  proto nebudem zdržovat a hurá do akce.

Říjnové strašání

0 komentářů
Démoni, vlkodlaci, queerodlaci, filmy, divadlo, knížky, komiksy, G.R.R. Martin, H.P. Lovecraft, ostřílení mazáci i nováčkové. Tento měsíc hororům přál!

Zářijové strašání

0 komentářů
Projděme si filmové a knižní horory, které si ještě můžeme užít v posledních teplých týdnech. Došlo na známé série, jedno netradiční spojení, návrat výrazných jmen i na několik nováčků...

Srpnové strašání

0 komentářů
Do kin se dostávají horory evropské produkce, knižní horory neutěšeně raší jako yugotthy na dešti a český čtenář se postupně seznamuje s hororovým dílem Grahama Mastertona. Máme se dobře!

Červencové strašání

0 komentářů
Žádná velká smršť to tentokrát není, ale rozhodně se nedá říct, že by si člověk nevybral. Pokračování zajeté série, doplňování klasiky, ale i něco pro fajnšmekry se najde!

Červnové strašání

0 komentářů
Horor bují i v horkých dnech. Nový film, starý film, výstava, komiksy, romány, novely, povídky. Stačí si vybrat!