Články

0 komentářů
Ingrid - hlavní postavu electropunkového projektu Love My Science zatím ze známých důvodů na pódiu nespatříte. Ostatně jako žádnou jinou kapelu. Než se tomu tak stane, můžete si ukrátit čas jejími povídkami. Stojí za to.
0 komentářů
Duben nabízí opravdové aprílové počasí, rozvolňuje se hodně pozvolna a na čtení je tudíž pořád času víc než dost.
0 komentářů
Zvát v dnešní době kapely a plánovat koncerty je tak trochu utopie, ale nehodláme s tím přestat a tím si zachovat naději na lepší zítřky.
0 komentářů
Pokud by mne někdo požádal, abych mu poradil titul, který by mu nabídl to nejepší ze současného domácího hororu, jednoznačně bych sáhl po téhle neobyčejné útlé knížečce.
0 komentářů
Jak by chutnal jedovatý nápoj smíchaný z darkwave, cold wave, dark techna či synth popu, podávaný čarodějnickým párečkem z Itálie? Cirque d´Ess - Black Synthetic and Dense Vydal: Cold Transmission, (42 min)
2 komentářů
O tom, že gotická scéna má smysl pro humor a dokáže si udělat legraci i sama ze sebe, nás ubezpečuje nejlépe pravidelný Silvestrovský souhrn vtípků a legrácek, které se točí okolo naší subkultury.
0 komentářů
Nakladatelství Golden Dog se dosud specializovalo na české autory, ale tímhle románem odstartovalo i svou edici Světový horor. A start je to nadmíru interesantní!
0 komentářů
Německá postpunková pětice dozrála, se svou novinkou si dala práci a výsledkem je vyspělé dílo, které sklízí zaslouženě pochvalné reakce. Ani my nejsme v tomhle směru výjimkou.  
0 komentářů
Březen je na krku a je zajímavé pozorovat, kterak si kulturu milující člověk najde svoje cestičky, aby nezakrněl.
1
Je tomu přesně pět let, co se dnes už před koncerty nadobro uzavřeným Basementem prohnala pořádná elektronická smršť.