Články

1
Ano, deska Garyho Numana sice vyšla už loni, ale prostor na webu si podle nás stejně zaslouží.Gary Numan – Savage (Songs from a Broken World)Vydal: BMG
0 komentářů
Sextile, D I I S TPraha, Café v lese, 13. 2. 2018
0 komentářů
Polovina devadesátých let přivedla na svět řadu prvotních tvrdě elektronických projektů. Většina z nich se už v Praze představila. Ať už mluvíme o Apoptygma Berzerk, Hocico nebo Covenant.
0 komentářů
Potřebujete pošťouchnout, zda se vypravit na premiérové vystoupení zkušených EBM postapokalyptiků Funker Vogt v doprovodu neméně ostřílených Cephalgy a domácích Gaping Chasm?
0 komentářů
Audiotrauma 2k18Praha, Nová Chmelnice, 9. - 10. 2. 2018
0 komentářů
Jaká je sedmá řadovka tohoto unikátního projektu?IAMX - Alive In New LightVydal: Caroline / Universal (40 min.)
1
Pro někoho potvrzení černého paktu, pro jiného zase nuda ve zlatém rouše. To jsou různé pohledy na nejčerstvější vystoupení legendy nejlegendovatější v našem hlavním městě. Přečtěte si tři různé pohledy na tuhle dozajista sváteční událost.
0 komentářů
V úterý 13. února si v podzemí pražského klubu Café v lese odbude svou českou premiéru progresivní darkwave postpunkové kvarteto ze Spojených států Sextile, ve společnosti tuzemského žánrového objevu D I I S T.
0 komentářů
Někdy je to řehole, to vám tedy povím! Únor hororového fanouška příliš nepotěší. A tak musíme vařit z vody. A z "Tváře vody". Řešením by tu však bylo...
2 komentářů
Čím je, čím není a co můžeme očekávat od čerstvé porce muziky stěžejní elektronické veličiny?Project Pitchfork - AkkretionVydal: Trisol (77 min)