Články

0 komentářů
Zajímá tahle scéna mladou generaci, nebo už s námi zestárne?
1
Ke gotické subkultuře patří odedávna také filmová tvorba. Řada umělců čerpá svou inspiraci vedle knih také z různých horrorových, temných či náladových příběhů ze stříbrného plátna.
10 komentářů
Ohlédněme se s Kootchou za tím nejzajímavějším, co přinesl letošní německý velkofestival. A evidentně to zase stálo za to...
0 komentářů
Soudobá podoba značky, která má na krku už nějaký ten rok, dostala podtitul "Resurrection" a bude se jistě snažit úspěšně navázat na starší ročníky.
0 komentářů
Stále aktuální studiové album essenské goth rockové veličiny vyšlo již před více než rokem pod křídly labelu Solar Lodge.
2 komentářů
Pro mladší ročníky nejspíš bude aktuálně největším hororem začátek školního roku. Ale co my ostatní?
0 komentářů
Na letošním ročníku Prague Gothic Treffen jste se mohli stát svědky koncertní premiéry německých echtgotiků Sweet Ermengarde. Při té příležitosti jsme je rovnou vyzpovídali...
0 komentářů
Lea Porcelain mají čerstvě na kontě debutovou desku "Hymn to the Night", ale už před jejím vydáním nás Markus a Julien zaujali natolik, že jsme s nimi po vystoupením na letošním WGT spáchali rozhovor. Tady ho máte.
0 komentářů
O počátcích aktivit, organizování koncertů, gotické scéně na Slovensku či plánech do budoucna jsme si povídali s dalšími účinkujícími letošního PGT - dvojicí Wormwood & HellHound ze Sunless.
0 komentářů
O eurodance a devadesátkách, nahotě na pláži, spolupráci s Danielem Myerem, životě v Anglii a řadě zajímavostí před vystoupením na PGT.SANCTUARY.CZ: JAK SE MÁŠ EMKE?