Články

2 komentářů
První část česko-slovenského reportu z letošní Castle Party.
0 komentářů
Po více než třech dekádách se k nám konečně dostává výjimečné hororové dílo, které si žádný náročnější čtenář hororů nemůže nechat ujít! Thomas Ligotti - Písně mrtvého snivce Vydal: Carcosa, (315 stran)
0 komentářů
V sobotu 17. června zahraje část naší DJské sestavy na další akci spřátelených kolegů z HellEvents. Důvodů, proč přijít, je ale mnohem víc...
0 komentářů
Po delší době se opět vnoříme do gotických archivů a podíváme se zpět do roku 1991, kdy v Praze působila mladá formace Cathedral in Flames.
0 komentářů
Dvojice z Grenoblu i na svém čtvrtém albu míchá dokonale postpunk s dark rockem a stále si drží hodně vysokou laťku temně poetické kvality. Varsovie - L'Ombre Et La Nuit Vydal: Icy Cold Records, (42 mins)
0 komentářů
Červenec sebou přináší pokračování několika unavených sérií, vlkodlaka, trochu (snad) legrace i knižní půst.
0 komentářů
V pátek 27. a sobotu 28. srpna se do Prahy opět vrátí největší gotické setkání ve střední Evropě. Představí 8 kapel (včetně jmen jako Rein, Empathy Test nebo Then Comes Silence), DJe a tradiční gothic piknik.
0 komentářů
O míchání dubstepu s kytarami,  propojení s francouzským labelem audiotrauma, Nirvaně a dalších zajímavostech s Bolehlavem.
0 komentářů
Každé nové jméno na domácí hororové scéně potěší a na jeden takový povedený debut se mrkněte spolu s námi. Pokud máte rádi mix duchařiny a detektivky, přijdete si na svoje.
0 komentářů
První letošní soutěž na stránkách Sanctuary.cz máme úspěšně za sebou. Přes víkend jsme soutěžili o nové album slovenských dark elektroniků Eclipsed.