Novinky

Test Dept. se téměř po čtvrtstoletí vrací na koncert do Prahy

0 komentářů
Podzimní termíny se stylovými koncerty začínají hezky plnit. Máme tu další, který potěší především milovníky industrialu a temné elektroniky.

Kompilace "The Unquiet Grave" slaví dvě dekády novým výběrem

0 komentářů
Poslechněte si výběr pětadvaceti temných kousků.  Už dvacet let výchází u labelu Cleopatra Records série kompilací "The Unquiet Grave". A čím lepším oslavit tohle výročí než další kompilací?

Odstartujte týden indusmetalovým coverem klasiky "Da Da Da" od Hämatom

0 komentářů
Německá skvadra si podala nesmrtelnou hitovku a chystá novou desku.Hämatom nejsou žádnými nováčky. První deska jim vyšla v roce 2005 a od té doby pracovitá kapela vydala pěknou řádku nosičů.

Okvětní lístky v novém videu Lebanon Hanover

0 komentářů
Darkwave dvojka doplňuje aktuální desku klipem.Lebanon Hanover zabodovali svým nejnovějším dlouhrajícím albem "Let Them Be Alien" a potvrdili výsostnou pozici na temné scéně.

Blíží se čas vraždy a vydání nové desky Body of Light

0 komentářů
Dvojice z Arizony hlásí hotovo.Bráchové Andrew a Alexander Jarsonovi si přes různé zvukové experimenty proklestili se svým projektem Body of Light cestu až k současnému čitelnému synthpopovému zvuku.

Slovenští Imiafan mají na novém EP vidění a básně Ivana Štrpky

0 komentářů
Příští rok to bude dvacet let, co slovenský elektronický projekt Imiafan vydal své první demo. V letošním roce se připomíná po několika kompilačních příspěvcích vlastním nosičem.

Dejte si čerstvý diskoklip She Past Away

0 komentářů
Svou novou desku doplnili populární Turci videoklipem.Darkwave hvězdičky She Past Away přišly po čtyřech letech s novým materiálem a hned z prvních poslechů je jasné, že na svých kvalitách pranic neztratili.

V hlavní roli prvního ze série nových klipů Joy Division hraje B.B. Samper ze seriálu Černobyl

0 komentářů
Videooslava čtyřicátých narozenin alba "Unknown Pleasures" startuje právě v den tohoto výročí.

Sieben na novém EP startuje impérium

0 komentářů
Matt Howden se v loňském roce vrátil ke kapelnímu zvuku Sieben a v této poloze pokračuje i v letošním roce. Vydává totiž EPčko "Kickstart The Empire".

Grendel se ohlédl ke svým začátkům a pak v novém singlu zapojit kytaru i housle

0 komentářů
Hudební posun JD Tuckera alias Grendela jsme popsali v recenzi dva roky staré desky "Age Of The Disposable Body" z pera marttiho