=UKONČENO= Soutěž o volné vstupenky na koncert Carpenter Brut

Vyražte zadarmo na jeden z nejslavnějších synthwave projektů!

Po čtyřech letech a více než sto koncertech pod hlavičkou Leather Patrol Tour, v rámci které vyprodal i pražský Palác Akropolis, se francouzký projekt Carpenter Brut vrací zpět do Prahy. Tentokrát na pódium pražského Roxy. A to konkrétně 15. října 2022, kdy večer otevře krajanka z projektu Sierra. Vy můžete být u toho, aniž byste za vstupné museli zaplatit jedinou korunu. Stačí správě a včas odpovědět na naší soutěžní otázku, a navíc být vylosováni za jednoho z dvou výherců. Zde je soutěžní otázka:

Jak se jmenuje fiktivní postava, kterou na nahrávkách "Leather série" sleduje projekt Carpenter Blut? Zajímá nás její konkrétní občanské jméno.

Své odpovědi zasílejte na adresu redakce@sanctuary.cz (ne do komentářů pod článek na webu nebo na sociálních sítích), a to do poledne čtvrtka 13. října (čtvrtek 15. října do 11:59). Uveďte své občanské jméno (nebude zveřejněno) a do předmětu zprávy napište heslo "CARPENTER BRUT". Výherce zveřejníme během pátečního dopoledne. Hodně štěstí v soutěži!

A POZOR! Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, jejichž e-mail je přihlášen k odběru CzS Newsletteru! (Registraci najdete v dolní části pravého sloupce na našem webu).

 

Carpenter Brut - The Widow Maker

 

mohlo by vás také zajímat

Přidat komentář

Zadej správnou odpověď.