Rozhovor s Ministry z roku 1992

V dnešním retru se podíváme na třiadvacet let starý rozhovor s Paulem Barkerem.

V rubrice "Retro" opět oprašujeme nejrůznější lahůdky s gothic příchutí, posbírané ze stařičkých tištěných hudebních (i jiných) magazínů zavátých neúprosným nánosem času. Ty pro vás znovu opucováváme, pulírujeme a vracíme do oběhu.

Proč? Zaprvé je to snaha o zachování informací (papírové časopisy ve srovnání s e-podobou většinou neoplývají přílišnou životností), zadruhé abyste věděli, co se o goths, této kultuře a kapelách psalo před deseti, dvaceti lety a měli srovnání, o kolik vnímání médii postoupilo. No a zatřetí protože tyto články mívají i po tak dlouhé době informační hodnotu.

Podílet se na obsahu této rubriky samozřejmě pořád můžete i vy, pokud máte někde zašantročené podobné časopisy se souvisejícími články, které byste byli ochotní nascanovat (případně zapůjčit k nascanování) a dát našim čtenářům k disposici skrze CZ Sanctuary, ozvěte se, prosím, na mail redakce@sanctuary.cz. Předem děkujeme!

Teď už se ale podívejme na rozhovor, který časopisu Music dal Paul Barker po koncertě v mnichovském klubu Nachtwerk 10. listopadu roku 1992.

MINISTRY – Exkluzivní rozhovor pro časopis Music
Autor: Kristian Kotarac
Rok vydání: 1992

Ministry

mohlo by vás také zajímat

Přidat komentář

Zadej správnou odpověď.