Zeptejte se...Ľahké Múzy!

Tak už se nám vrátily odpovědi na otázky, které jste si vymysleli na italskou vampire-gothic metalovou kapelu Theatres Des Vampires. Než je přeložíme a zveřejníme, je tu čas rozjet nové kolo - zeptejte se Ľahké Múzy, na co jen chcete.... :)!


Pro ty, kteří nevědí o co jde, je tu stručná charakteristika:

Po dobu několika týdnů budete mít možnost do diskuse pod tímto článkem psát své dotazy kapele Ľahká Múza. My je potom posbíráme a spolu s našimi otázkami předáme za CZS kapele ke zodpovězení. Tím se i vy stanete spoluautory rozhovoru a navíc získáte možnost zeptat se na to, co vás doopravdy zajímá.....Samozřejmostí je, že nebudeme kapele předávat dotazy nesmyslné, urážející, nebo vulgární. Díky za pochopení...a teď...

**Zeptejte se...Ľahké Múzy!** ;)
O kapele:

*Převzato a přeloženo z MySpace profilu Ľahké Múzy*
Ľahká Múza vznikla roku 1984 v Československu. Po mnoha personálních změnách se ustálilo jádro kapely Gudrun Snake a 677, které během následujících let dostalo Ľahkou Múzu až na pozici jedné z nejoriginálnějších a nejuznávanějších formací na středo- a východoevropské dark music scéně. Ľahká Múza přináší na scénu hluboký, místy až rituální zvukový podklad, kterému dominuje silný ženský zpěv. Za dobu svého působení stačila kapela vydat 7 regulérních desek a zahrát si na všech důležitých hudebních festivalech po celé Evropě. V roce 2002 vzniknul boční projekt Ľahké Múzy, formace Hieros Gamos.
Více detailů najdete přímo na oficiálních stránkách Ľahké Múzy - http://www.lahkamuza.net

**Diskografie**

Schizofonia, MC, 1991, Black Point, ČR
Nevinnost, MC, 1991, Black Point, ČR
Tien Bolesti, CD/LP, 1992, Zoon Records, SR
Chvenie Absolutna, CD/MC, 1995, Indies, ČR
Sen Ohraniceneho Zivota, CD, 1998, Sonicca, SR
Cesty Svetla Plynu Temnotou, CD, 2000, Black Flames, Polsko
V Zablesku Vecnosti, 2004, CD-Extra, 2004, Dangus, Litva

**P.S. Kapela Ľahká Múza chce touto cestou poprosit všechny čtenáře, kteří se účastnili dne 22.10.2006 akce Black Sunday v pražském Matrixu a pořizovali fotografie z koncertu Ľahké Múzy, aby se o ně podělili a zaslali je na kapelní email lahkamuza@naex.sk. Důvodem pro tuto prosbu je snaha aktualizovat fotogalerii na oficiálních stránkách. Ľahká Múza předem děkuje za každou zaslanou fotografii**


**!!! Pozor, update: Toho, kdo pošle Ľahké Múze nějakou obzvlášť vydařenou fotografii, anebo obzvlášť zajímavou otázku, odmění kapela CDčkem. Těšit se můžete na titul: Ľahká Múza - Sen Ohraniceneho Zivota !!!**

mohlo by vás také zajímat

Komentáře

Sice je trochu střelené dělat si sám volavku, ale chci se tak vyhnout problému "prvního tanečního páru na parketu..." :-) <br /><br />Tak?e já se určitě zeptám Múzy, co vedlo k zalo?ení Hieros Gamos a v čem jsou hlavní rozdíly mezi HG a LM<br /><br />Tak a teď u? se snad nikdo nebude stydět sem napsat svůj dotaz :-)
Tak já budu asi poněkud otřepaná ale stejně by mně asi nejvíc zajímalo, co Vás inspirovalo a vedlo k tomu dělat zrovna tak zajímavou rituální hudbu?
Eze: Vyborny dotaz,tohle by me taky zajimalo :-) HG jsem totiz jeste nazivo nevidel,ale podle fotek z jejich vystoupeni me napada,ze halvni rozdil bude asi v "divadelnejsim" pojeti, spis takova performance rekl bych :-) Ale kdo vi,treba jsem uplne mimo,takze s etesim na odpoved :-D <br /><br />A me by zajimalo, jak to bylo na pocatcich goticke sceny na Slovensku, jestli se jako jinde ve svete odvijela tahle vlna z puvodnich spise punkovych uskupeni, nebo vznikla uplne nezavisle na tohmle stylu :-) A popripade, jak oni sami vidi rozdily mezi situaci na ceske a domaci gothic-scene :-)
Hmm, ac mi Pae sebral otazku, prispeji svou troskou do mlyna....<br />: Co planujete do budoucna, jaky je rozdil mezi koncertovanim doma a v Cr a jake mate vyhlidky s koncertovanim v zahranici do budoucna.....
Jej....tak jsem si na oficialkach precetla tolik interview na kolik jsem mela silu....a....mam sucho v krku a zadny otazky v rukavu xD....ale to se nedalo...oni se ukazali tak...fascinujici o.O o.O o.O... Nechci byt nijak rejpava, spis to berte jako rozsireni pole moznych pozdejsich dotazu, najedte si na Hieros Gamos a prave interview /anglicky/...osvetluji tam ucel celeho noveho projektu, rozdily a dalsi zajimavosti okolo... Ehm...btw. miss you ppl =)
[5] MNo dobře, dobře, má? pravdu, je to tam...sakry?....takhle to CDčko nevyhraju.. :D:D:D Btw miss Ya too ;-)

Přidat komentář

Zadej správnou odpověď.