Už jen dva týdny na poslání tracků do "DARK TUNES" kompilace!

Tik, tak, tik, tak, termín odevzdávky je skoro tady...

My vám to říkali – zdá se to jako včera a přitom už uplynul měsíc a půl od naší poslední přípomínky ohledně termínu na odeslání tracků na druhé pokračování naší výběrovky "Dark Tunes From Czech & Slovak Caves" (vzpomínáte?). Čili pokud máte rozdělanou skladbu, kterou byste chtěli přihlásit, je čas začít pozvolna finišovat, protože přesně za dva týdny, v neděli 15. března o půlnoci, termín vyprší.

Některé tracky, které prozatím přišly, nám zároveň ukázaly, že pravidla pro přihlášení skladeb musíme ještě trochu doplnit, a to o body:

  • Posílejte prosím skladby ve finální podobě – tak, jak chcete, aby vyšly. Dema poslaná s tím, že "pokud bychom píseň vybrali, doděláte ještě zpěv a smícháte to" do rozstřelu zařazovat nebudeme.
  • Stejně tak si vyberte jen JEDEN track, který chcete přihlásit. Když nám přijdou od jednoho projektu tři skladby, abychom si jednu vybrali, těžko můžete trefit zrovna tu, která nejlíp odráží vaší představu a podstatu vašeho projektu. Pošlete proste jenom tu, která je za vás nejvíc vypovídající.


A když jsme u toho, rovnou si připomeňme i ta ostatní pravidla.

  • Přihlásit můžete autorskou skladbu, dokončenou v průběhu roku 2020. Nemělo by přece smysl prezentovat současnou podobu naší scény trackem z roku 1999, že...
  • Přednost mají nikde dosud nepublikované songy.
  • Musíte být výhradním vlastníkem autorských práv ke skladbě, případně mít výslovný souhlas od svého vydavatele k použití skladby na kompilaci.
  • Svou skladbu v dostatečné kvalitě (bezztrátové formáty .aiff, .wav nebo .flac, tzn. NE mp3) nám pošlete přes sdílecí služby (Dropbox, GoogleDrive, Uloz.to, Wetransfer...) na adresu redakce@sanctuary.cz s předmětem "SANCTUARY.CZ KOMPILACE 2".
  • Stihněte to do 15. BŘEZNA 2020 do půlnoci.  

  •  

Tak hurá do toho, už se na ty vaše novinky dost těšíme!

mohlo by vás také zajímat

Přidat komentář

Zadej správnou odpověď.