Cathedral In Flames se na novém singlu vyrovnávají s bolestí

Gothicrockoví matadoři představují nový track a výpravné video z Prahy.

Cathedral In Flames pokračují ve své spolupráci s Johnem Fryerem i na další skladbě, kterou je hypnotická balada "Release The Pain" o vyrovnávání se s bolestí a se smrtí. Gatsbyho pulzující basa a Ambřin andělský vokál doplňuje Philův záhrobní zpěv o současném odosobnění vnímání smrti a bolesti prostřednictvím sociálních sítí. Ke skladbě vznikl i výpravný videoklip, který ukazuje kapelu v opuštěných magických zákoutích rudolfinské Prahy v kombinaci s mystickými kopci nad současným městem. Obě scenérie propojuje v obrazu i textu číslo 9 v nejrůznějších podobách. Devítka je číslem naplnění, uzavření a dokončení. Symbolizuje také uzrávání i propojení mezi dimenzemi a světy na všech úrovních.

Phil Lee Fall k celé věci říká: “Když píseň vznikala, měl jsem docela špatný období, a chodil jsem na dlouhé noční procházky starou Prahou. Ve sluchátkách mi hrála Gatsbyho melodie a já si najednou uvědomil, že všichni lidé, které potkávám, dříve či později zemřou. A že jsme vlastně všichni mrtví. Trochu jako Šestý smysl. A ústřední refrén I see dead people everywhere se s tou melodií dokonale propojil.”

A Gatsby dodává: “Když měl Phil svoje težké období, I ze mne šla těžká muzika ve středním tempu. Je to proces skrze kterým uvolňuji své emoce a dávám je do tónů a aranží. Release the Pain je katarzí pro celou naši kapelu. Za mne je v této skladbě tolik emocí, že jestli vás nepoloží na záda, tak už nic. A to v ní nemusí pobíhat ani žádný Nosferatu!”

Skladbu poslouchejte či stahujte zde: https://musicraft.ffm.to/release-the-pain

Cathedral In Flames - Release The Pain

 

mohlo by vás také zajímat

Přidat komentář

Zadej správnou odpověď.