Z francouzského Toulouse na nás debutovou deskou zaútočil synthpunkový objev trait d'union

Po Noche Miseria tu máme další objev, který k posluchačům hovoří pouze hudbou.

Foto by: Nolann Jeanneau

Svůj první příspěvek dal francouzský projekt trait d'union na svůj instagramový profil v únoru letošního roku. V dubnu vypustil do světa první dva singly, v květnu debutovou desku a v červnu Seul se svými spoluhráči pokřtil album na prvních koncertech projektu.

Raketový nástup projektu se odráží v podobně přímočaré hudbě, která se s ničím nemaže. Jak ale lakonicky svůj strhující synthpunk trait d'union popisuje, "tohle není hudba k bezstarostnému tanci, já pouze svou tvorbou chci dát najevo, co mne hejbe žlučí". Jako záchytné body pak uvádí kolegy Oï Boys z Mét, známější postpunkery/deathrockery Rendez Vous z Paříže a k nim přihazuje domácí novovlnou legendu Indochine.

Album "adieu la f​ê​te" vyšlo 24. května 2024 péčí vydavatelství Frozen records. V digitální podobě je níže k poslechu a koupi na Bandcamp profilu projektu (za cenu, kterou si sami určíte). Pokud byste rádi vlastnili album ve fyzické podobě, fialový vinyl a limitovaná edice na kazetě je k dispozici na stránkách vydavatelství.

 

 

mohlo by vás také zajímat

Přidat komentář

Zadej správnou odpověď.