Dark Wave dnes představí hromadu domácích novinek od Alvarez Perez, Garlands nebo Latexotiq

Vedle toho nezapomeneme ani na dění v zahraničí. Druhý pokus.

Skrze technický problém ve studiu se nepodařilo minulý týden odvysilat plánovaný program. Upgradovaný vypadá na dnes takto! 

Podzim se jeví jako ideální doba pro vydání nového gotického materiálu. A tak s radostí posluchačům v devatenáctém dílu stylové rádiové dvouhodinky Dark Wave posluchačům představíme v rozhlasových premiérách ukázky z nových desek gothic rockových klasiků Alvaréz Peréz, po více než dvou dekádách se s novým materiálem vytasili Beskydští Garlands, své debutové album dotáhla do konce elektronická smečka Latexotiq a s překvapivým coverem se hlásí o slovo i studiově aktivní Cathedral In Flames.

Vedle toho nezapomeneme zahrát nové singly od Rein nebo Front Line Aseembly, představíme si nové desky Black Angel nebo Preemptive Strike 0.1 a pozveme vás na hromadu stylových akcí, jako jsou koncerty Diamond DogFvnerals, Oomph!, Alvaréz Peréz s hosty, Vanessy a synthwave monstr dvojkoncert Carpenter Brut a Perturbator.

Dark Wave je jediný rozhlasový týdeník v ČR zaměřený na darkwave a gotickou subkulturu. Pořad vysílá každé pondělí od 21 do 23 hodin na Radiu Hey.

Pustit si ho můžete na více než polovině území ČR na klasické FM frekvenci (Praha - 101,6 FM, Brno - 97,6 FM, Frýdek Místek a Ostrava - 90,7 FM, Jablonec a Liberec - 97,5 FM, Karlovy Vary - 95,1 FM, České Budějovice - 91,6 FM, Jihlava - 98,5 FM, Benešov a Střední Čechy- 89,3 FM, Pardubice - 88,0 FM, Zlín - 105,8 FM, Znojmo - 88,0 FM, Česká Lípa - 92,7 FM, Opava - 96,0 FM, Český Krumlov - 100,0 FM, Děčín - 96,7 FM, Tábor - 99,9 FM, Třebíč - 97,6 FM, Velké Meziříčí - 97,8 FM, Vansdorf - 102,6 FM, Ústí nad Orlící - 101,3 FM, Blansko - 101,6 FM, Pelhřimov - 88,3 FM). 

K doslechu je samozřejmě i v DAB vysílání a na internetu, a to ZDE.

Starší pořady jsou k poslechu zde: https://heyradio.cz/download.php?sekce=19

 

Cathedral In Flames - Rebel Yell (Billy Idol cover)

mohlo by vás také zajímat

Přidat komentář

Zadej správnou odpověď.